Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości

Dzieci z Ukrainy w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości

Dzieci z Ukrainy w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości

24 lipca przybyły do Zdziwója Nowego dzieci z Ukrainy, które spędza w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości 2 tygodnie.

Podczas kolonii dzieci mają możliwość rozwijać swoje umiejętności językowe. Poza tym, mają także okazję poznać polskie tradycje, takie jak tańce ludowe, śpiewanie polskich piosenek i przygotowywanie tradycyjnych potraw.

Każdy dzień rozpoczyna się od porannej gimnastyki, która pomaga dzieciom rozruszać się i przygotować do aktywnego dnia. Codziennie dzieci otrzymują pyszne i zdrowe posiłki, które są starannie przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy.

W tak pięknym i spokojnym miejscu dzieci czują się świetnie. Przebywanie w miejscu otoczonym zielenią i spędzanie wiele czasu na świeżym powietrzem, daje im możliwość relaksu i odprężenia. Dodatkowo, dzięki temu środowisku, dzieci mogą cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem, co jest szczególnie ważne dla dzieci z objętej wojną Ukrainy.

Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości stwarza dzieciom unikalną okazję do nauki, rozwijania umiejętności oraz przeżycia miłego czasu w pięknej atmosferze.

Podczas kolonii dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach i warsztatach. Nauczyciele pomagają im rozwijać umiejętności kreatywnego myślenia, pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów. Dzieci mają możliwość dowiedzieć się więcej o przedsiębiorczości i zdobyć praktyczne doświadczenie poprzez tworzenie swoich własnych projektów.

Przez cały czas trwania pobytu dzieci są pod opieką wykwalifikowanych pedagogów i opiekunów, którzy zapewniają im wsparcie i dbają o ich bezpieczeństwo. Dzięki temu dzieci mogą swobodnie korzystać z różnorodnych atrakcji, takich jak basen, boisko sportowe, sale warsztatowe i wiele innych.

Przebywanie w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości daje dzieciom nie tylko możliwość rozwoju osobistego i nauki języka polskiego, ale także poznania nowych przyjaciół i budowania relacji międzykulturowych. Organizowane są również różnego rodzaju wyjścia i wycieczki, które pozwalają dzieciom poznać okolicę i atrakcje turystyczne.

Pobyt w Zdziwóju Nowym jest dla dzieci z Ukrainy niezapomnianym doświadczeniem, które pozwala im rozwijać umiejętności, poznawać nowe kultury i cieszyć się beztroskim czasem. Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości stwarza im wyjątkową okazję do nauki i zabawy w pięknym otoczeniu przyrody.

Pozostałe aktualności: