Obozy dla dzieci i młodzieży

Obozy dla dzieci i młodzieży z nauką języka angielskiego

Oto wakacyjna przygoda z dużą dawką nauki angielskiego z native speakerami. Czekają Was codzienne warsztaty, ciekawe gry, rozwijanie umiejętności mówienia, wycieczki z angielskim, nowe przyjaźnie i mnóstwo pozytywnych wrażeń. 3 godziny dziennie z native speakerami z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanady.
Dziesięć dni to wystarczający czas, by pozbyć się bariery językowej, a przełączenie na język angielski następowało natychmiast: bez barier i stresów. Dzięki doskonale opracowanemu programowi, uczestnicy zapominają, że są tak naprawdę na kursie językowym. Program, przepełniony grami, zabawą i inspirującymi rozmowami, sprawia, że dzieci czują się jak na wakacyjnych koloniach.

Obozy językowe, obozy tematyczne, zielone szkoły oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży
Działalnośc Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości
Oferujemy łatwą i szybką naukę poprzez mówienie, co oznacza, że komunikacja od początku do końca, przebiega w języku angielskim. Pragniemy stworzyć naturalne środowisko anglojęzyczne, w którym nauka języka obcego, odbywać się będzie w sposób naturalny, logiczny i interesujący. Lektorzy, posługujący się wyłącznie językiem angielskim, angażują uczniów do aktywnego mówienia już od pierwszych zajęć. Dzieci i młodzież bardzo szybko zaczynają formułować zdania w języku obcym, co daje im radość, satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

Same zalety!

Zajęcia z specjalistą obozu (taniec, sport, jazda konna)

Z obozu dzieci wyjeżdżają zadowolone z dyplomem potwierdzającym udział w kursie języka angielskiego, a co najważniejsze z możliwością swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Nasza oferta:

Obozy językowe z wybranym blokiem tematycznym do wyboru:

Obóz językowy social-media z Kingą Sawczuk

Instagram i Facebook to ważna część codzienności. Mody i trendy zmieniają się szybciej niż się spodziewamy. Interesujesz się Social Mediami ? Jeśli kochasz robić ciekawe fotki, nagrywać InstaStory, tworzyć nietuzinkowe treści – to ten obóz jest dla Ciebie! Wyspecjalizowana kadra oraz gwiazdy zdradzą Ci wszelkie tajniki social mediów. Na tym obozie o swoich opowie Kinga Sawczuk Kompleksiara.

1799 zł / 1 os.
120 zł – transport z Warszawy (dla chętnych)

27.06 – 03.07.2022 r.

Obóz językowo-piłkarski

Obóz stworzony dla miłośników i miłośniczek piłki nożnej.
Poznaj ten emocjonujący świat! Wstrzel się do naszej piłkarskiej EKSTRA KLASY i dołącz do drużyny!
Treningi techniczne i strategiczne, rozgrywki zespołowe, doskonalenie umiejętności indywidualnych i drużynowych. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych trenerów. To oni będą Twoim wsparciem, motywacją, a czasem współzawodnikiem – zwłaszcza, gdy będzie rozgrywany MECZ O PUCHAR OBOZU to największe sportowe wydarzenie!

04.07 – 10.07.2022 r

Obóz sportowy z informatyką (programowaniem)

Łączymy elementy, które potrzebne są dzieciom do intensywnego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego:
• nową wiedzę w teorii i praktyce,
• regularny trening umiejętności,
• zabawę w gronie rówieśników,
• nawiązywanie nowych relacji,
• sport i rekreację na świeżym powietrzu,
• rozrywkę i ciekawe atrakcje.

Podczas obozu będziesz uczestniczyć w zespołowych grach sportowych, np. koszykówka, siatkówka czy piłka nożna.
W zależności od poziomu grupy dzieci poznają i testują zagadnienia związane z:
• działaniem i tworzeniem gier komputerowych,
• projektowaniem i tworzeniem programów, aplikacji, stron internetowych,
• nauką języków programowania i ich zastosowaniem,
• nauką kodowania i opracowywania kodu,
• projektowaniem, testowaniem i wdrażaniem rozwiązań programistycznych.
Zapewniamy młodym programistom liczne wyzwania, tak aby po każdych zajęciach odczuwali dumę
i satysfakcję, które będą ich motywować i napędzać do działania. Każdy uczestnik obozu może liczyć na indywidualne wsparcie i pomoc nauczyciela.

1599 zł / 1 os.

11.07 – 17.07.2022 r.

25.07 – 31.07.2022 r.

Obóz językowy dla rodzin

W trakcie obozu oferujemy szeroki wybór zajęć sportowych, rozmaite rozrywki i niezapomniane wrażenia.
Na naszych obozach Twoje rodzina będzie uczyć się angielskiego podczas zabaw dostosowanych do waszego poziomu językowego. Wspólnie spędzony czas podczas dobrej rozrywki zaowocuje z możliwością swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

1599 zł / 1 os.

01.08 – 07.08.2022 r.

Obóz językowo-taneczny

Zapraszamy dzieci i młodzież – oto mega roztańczone wakacje z językiem angielskim! Nasze obozy taneczne to doskonała okazja do nauki angielskiego w warunkach zbliżonych do obozów zagranicznych, a jednocześnie okazja aby przeżyć aktywne wakacje i rozwinąć swój talent oraz wspaniale spędzić czas w otoczeniu rówieśników. Zajęcia taneczne będą odbywać się codziennie, zawsze dostosowujemy je do uczestników i poziomu ogólnego grupy.

1599 zł / 1 os.

08.08 – 14.08.2022 r.

Atrakcje dodatkowe:

Szczegóły oferty:

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza oraz wpłacenie 100% przedpłaty.

EIP
ZDZIWOJ NOWY 24
06 330 CHORZELE
73 1160 2202 0000 0005 1628 8101

Wiek uczestników :

8-13 lat, liczba uczestników: 16
14-18 lat, liczba uczestników: 24

Gdzie?

Okolica obfituje w tereny górzyste, i nizinne, piaszczyste wyniesienia i rzeczne doliny pełne rzadkich gatunków ptaków. Z jednej strony czekają na przybyłych Góry Dębowe – najwyższe wzniesienia na Mazowszu właściwym, z kulminacją 236 m n.p.m. (Góra Dębowa). Z drugiej znajduje się tajemnicza, nieodkryta jeszcze przez turystów rzeka Omulew, uznawana za jedną z ostatnich dzikich rzek północnego Mazowsza. Spływy kajakowe tą rzeką to bardzo znana atrakcja regionu. Wizyta może być pouczającą lekcją historii, przede wszystkim historii pogranicza – tu bowiem przez 600 lat ciągnęła się granica między terenami pruskimi i mazowieckimi; do dziś znaleźć tu można ślady kultury szlacheckiej, kwitnącej tu jeszcze przed 70 laty.

Dębowe Góry to bardzo atrakcyjny rejon turystyczny i jednocześnie prawie zupełnie nieznany. Polodowcowe wzgórza o deniwelacji przekraczającej 100 m pokryte są wielkim kompleksem leśnym o urozmaiconym drzewostanie. Jest to jedna z największych na Mazowszu ostoi dzikiej przyrody – zarówno flory jak i fauny. Znaczna odległość od większych miast (Warszawa leży w odległości około 150 km) i od modnych ale zatłoczonych rejonów turystycznych (najbliższy z nich położony na północ od Nidzicy jest odległy o około 35 km), sprawia, że panuje tu spokój i cisza, co pozwala na bezpośredni kontakt z dziką przyrodą.

Jak się zapisać?

Karolina Domżalska