Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości

Prowadzimy nabór na kurs kosmetyczny

Prowadzimy nabór na kurs kosmetyczny

Szkolenie poprowadzi:

Pani Barbara Kralkowska Roman – Chemik, Kosmetolog, Pedagog, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Zawadowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Właściciel prężnie działającego gabinetu, mającego w swej ofercie najbardziej nowatorskie zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Uczestnik wielu szkoleń w najbardziej cenionych ośrodkach dydaktycznych w Polsce, gdzie pod okiem specjalistów szlifowała swój warsztat. Były nauczyciel w Medycznej Szkole Policealnej , opiekun praktyk z dziedziny kosmetologii. W swojej pracy chętnie korzysta z najnowszych rozwiązań nauki i autorskich zabiegów.

Podczas spotkania będzie można wykonać analizę skóry. Raport z analizy określa typ cery, z jakimi problemami mierzy się skóra, ale także czego jej brakuje do odpowiedniego funkcjonowania.

Zajmiemy się charakterystyką oraz pielęgnacją gabinetową i domową każdego rodzaju cery.

 

Uczestnicy nauczą się rozpoznawania skóry i jej diagnostyki. Zdobędą wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu kosmetyki. Zapraszamy osoby, które są związane zawodowo z kosmetyką, ale nie tyko. Zachęcamy też osoby zainteresowane tym tematem, które chcą zgłębić wiedzę, poznać swoją cerę i nauczyć się ją pielęgnować oraz odpowiednio dobierać do niej kosmetyki oraz zabiegi.

Nauczymy się planowania i łączenie zabiegów dotychczas poznanych oraz dostosowywania zabiegu do potrzeb skóry.

Szkolenie zaplanowane w kameralnych grupach po 10 osób.

Czas trwania: 4 dni

Uczestnicy mają możliwość po ukończonym kursie odbyć tygodniową praktykę w gabinecie naszej specjalistki.

Zapraszamy do zapisów:

tel. 576 166 444
mail: kdomzalska@ult.edu.pl

Pozostałe aktualności: