Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości

Spotkanie sołtysów z gminy Chorzele

Spotkanie sołtysów z gminy Chorzele

W środę, 29.06.2022 r. w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym odbyło się spotkanie sołtysów z gminy Chorzele. Zebrani goście mieli okazję zapoznać się z celami realizacji projektu: „Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym jako sposób na rewitalizację terenów wysiedlonych przez niemieckiego okupanta w czasie II wojny światowej"

O powstaniu, celach i dotychczasowych osiągnięciach Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości opowiedziała pani rektor Elżbieta Sternal oraz dyrektor EIP pani Karolina Domżalska, która po kilku słowach powitania zabrała gości na krótki spacer po obiekcie. Następnie chętnie odpowiedziała na wszelkie pytania .

Dyrekcja Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości zaprosiła sołtysów do zgłaszania potrzeb mieszkańców oraz oczekiwań wobec działalności Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości. Sołtysi chętnie podjęli rozmowy na ten temat i zgłaszali swoje oczekiwania.
Spotkanie z sołtysami poprowadziła Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele pani Beata Szczepankowska w towarzystwie pracowników Urzędu.

Spotkanie okazało się bardzo owocne i odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza wszystkie gminy z powiatu przasnyskiego do organizowania spotkań na terenie swojego obiektu.

Pozostałe aktualności:

Odwiedź koniecznie:

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: MultiCreo Agencja Kreatywna