Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości

Spotkanie Studentów z Uniwersytetu III Wieku w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości

Spotkanie Studentów z Uniwersytetu III Wieku w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości

Spotkanie Studentów z Uniwersytetu III Wieku w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym.

Uniwersytet to nie tylko wykłady, ale także liczne projekty realizowane przez słuchaczy, wycieczki krajoznawcze a także spotkania integracyjne.

3 czerwca 2023r. w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym odbyło się spotkanie integracyjne Słuchaczy UTW z Przasnysza. Cała grupa wraz z Panią Rektor Uczelni Lingwistyczno- Technicznej w Przasnyszu dr Elżbietą Sternal oraz Dyrektor UTW Panią Filomeną Bielską spędziła miłe sobotnie popołudnie.

Nie zabrakło czasu na grillowanie i biesiadowanie przy ognisku. Wspólnie spędzony czas w otoczeniu pięknej przyrody sprzyjał integracji między słuchaczami, wspominania minionego roku studenckiego, a także planowania kolejnych działań prężnie działającego Uniwersytetu.

Była to też doskonała okazja do aktywizacji społecznej osób starszych i propagowania aktywnego trybu życia, a także zacieśniania więzi międzypokoleniowej. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze.

Pozostałe aktualności: