Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości

Sukces majówki z językiem angielskim w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym.

edukacyjny-inkubator-przedsiebiorczosci-aktualnosci-wpisy-sukces-majowki-z-jezykiem-angielskim-001

W EIP w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym w dniach 29.04.- 02.05.2022 r. odbyła się majówka z językiem angielskim.

W trakcie obozu, zarówno podczas zajęć jak i poza nimi, język angielski był głównym językiem porozumiewania się dzieci oraz Native Speakerów i opiekunów. Naszym celem było stworzenie środowiska językowego w maksymalnym stopniu przypominającego środowisko anglojęzyczne, co sprzyja najszybszej nauce języka obcego.

 

Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, podczas dobrej zabawy. Przygotowaliśmy wiele warsztatów miedzy innymi warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy obozu walczyli o miano Master-Chefa. Dzieci wraz z Native Speakerem przygotowali Yorkshire pudding- potrawę wywodzącą się z Wielkiej Brytanii.

 

Były zajęcia z gitarą, zajęcia sportowe, gry zespołowe i zajęcia integracyjne w budynku jak i w plenerze.. Nie zabrakło oczywiście, jak na majówkę przystało ogniska z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami.. Dzieci bawiły się świetnie podczas wieczoru filmowego z popcornem, dyskoteki i zajęć z animatorami zabaw. Podchody po angielsku w pięknym okolicznym lesie okazały się numerem jeden majówki. Obozowicze bawili się świetnie! Na koniec zorganizowano zdrowy piknik z owocami i przekąskami eko.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody:

Wakacyjny czas zbliża się wielkimi krokami, dlatego już planujemy jak spędzić go kreatywnie z solidną porcją języka angielskiego i różnych atrakcji. Dlatego zapraszamy na najbardziej aktywne obozy dla dzieci i młodzieży, a także dla rodzin.

Oferujemy:

Pozostałe aktualności: